Swedish Bodybuilding & fitness federation

Auktoriserad Tävlingscoach

 

Namn och kontaktuppgifter

Här hittar du de i Sverige som är utbildade och har diplom som  Auktoriserad Tävlingscoach.

 

Namn: Maria Mollstedt

Företag: Ren Styrka

Mail: info@renstyrka.se

Telefon: 0707 280842

Instagramkonto:@renstyrka.se

Facebook: Maria Mollstedt

Namn: Emilia Mark

Företag: Gym621

Mail: emilia@gym621.se

Instagramkonto: emiliamarxs

Facebook: Emilia Mark

Namn: Micke Gumse

Förening: Team Gumse Gym

Mail: info@gumsegym.se

Namn: Anders Lundgren

Företag: AL Coaching

Telefon: 072 975 75 77

Mail: anders@bodynutrition.se

 

Namn: Ahmed Naser

Mail: ahmed60@live.se

 

Namn: Therese Svedbom

Förening: Diamond Fitness

Mail: T.svedbom@hotmail.se

Instagram:

@Team_diamondfitness

 

Namn: Saad Saad

Förening: SSlifestyle

Mail: sslifestyle.swe@gmail.com

Instagram: @saadgoldsbody

Facebook: Saad Saad

 

Namn: Linnéa Henningsen

Förening: Team Revivekristianstad

Mail: Revivekristianstad@gmail.com

Instagram: neabea92

 

Namn: Lina Holm

Förening: Quest fitness team

Mail: Quest.fitness.team@outlook.com

Instagram: Tyndero

 

Namn: Leonard Gibsten

Företag: coachleo.se

Mail: leonard.gibsten@coachleo.se

Instagram: @leonard.gibsten

Facebook: leonard.gibsten

 

Namn: Linn Blomberg

Företag: Motala fitness center AB

Förening: Team MFC

Mail: linn.blomberg@hotmail.com

Instagram:  @linnblomberg

Mob: 076 018 44 20

 

Namn: Maria Eriksson

Företag: Formachic

Mail: maria@formachic.se

Facebook:  Formachic

Instagram: @lpg_stockholm

Mob: 070 760 53 35

 

Namn:   Madeleine Wallberg

Företag: XLevel Fitness

Mail: info@xlevelfitness.se

Instagram:  madtoyra

 

 

Namn:   Jenny Packalén

Förening: Team Elit Nutrition

Mail:  jennypackalen@gmail.com

Instagram:   @jenny_packalen

 

 

Namn:   Josefin Sandberg

Företag: X-Shape

Mail:   x.shape@hotmail.com

Instagram:   @josefin.sandberg

 

 

Namn: Shahin Daneshgari Nejad

Företag: SD Fitness

Mail: shahin.dgn@gmail.com

Instagram: @Shahin_Daneshgari

Facebook: shanny.dgn

Namn: Sofia Lindberg

Mail: lindberg.sofia@live.com

Anders Ersgatan 5

69133 Karlskoga.

Mobil: 0738187445

Instagram: sofialindbergs

Namn: Susanna Koivuranta

Företag: Iron Works, Sundsvall

Mail: sanna.koivuranta@hotmail.com

Telefon: 070 664 09 89

Instagramkonto: skoivuranta

Facebook: Susanna Koivuranta

Namn: Alexa Gumse

Mail: levevikalexa@gmail.com

Namn: Sara Haldosson

Förening: Quest Fitness Team

Mail: frkenenvis@gmail.com

Instagram: @frkenenvis

Namn: Martin Andersson

Företag: Wellnez Simrishamn AB

Mail: strength.by.martin@gmail.com

Telefon: 073 148 46 40

Instagram: @strength.by.martin

Namn: Ellen Nielsen

Företag: Ellen Nielsen PT & Coaching

Mail: Ellen__Nielsen@hotmail.com

Telefon: 073 425 53 03

Instagram: ellennielsen

Namn: Marcus Elsberg

Förening: Team Revivekristianstad

Mail: Revivekristianstad@gmail.com

Telefon: 070 225 01 99

Instagram: elsberg7

Namn: Anette Magnusson

Domare

Mail: nettiz__69@hotmail.com

Instagram: nettiz69

Facebook: Anette Magnusson

 

Namn:  Johanna Hassi

Förening: Team Temple

Mail: johanna_hassi@hotmail.com

Instagram:  jo.hassi

Facebook: Johanna Hassi

 

Namn:   Viktor Andersson

Företag: Motala fitness center AB

Förening: Team MFC

Mail: victorpolski@gmail.com

Instagram:  @viktor_mfc

Mob: 076 552 29 65

 

Namn:   Andreas Hübinette

Förening: Team Palmell

Mail: hubbe.sailor@hotmail.com

Instagram:  @hubinette.andreas

Facebook:  Andreas Hübinette

 

Namn: Marcio Di Maria Mercado

Företag:  PT Innovation Sweden

Mail:Pt.Innovationsweden@gmail.com

Facebook:  Marcio Di Maria Mercado

Instagram:  PTIS.nu

Mob:  070 580 00 87

 

Namn: Ann-Sofie Christiansson

Företag: Wellnesschange.se

Förening: Teamperformance by AM

Mail: teamperformance1@hotmail.com

Telefon: 073 760 36 39

Instagram:  teamperformance19

 

Svenska Bodybuilding & Fitnessförbundet

 

info@ifbbsweden.se